Skip to content

Passion Drive ilaç, takviye edici gıda ve kozmetik alanında faaliyette bulunmaktadır.

ana2

PASSIONDRIVE

Ar-Ge Çalışmalarımızla Tutkularımızı Ürünlere Dönüşütüryoruz

Türkiye’de ve dünyada tamamlayıcı sağlık hizmetlerinin gelişimini izlemeyi, uluslararası kabul görmüş standartlarla, yöntem ve uygulamaları bünyesinde barındırmayı hedefleyen Passion Drive Türkiye; kollajen ve gıda takviye ürünleri üzerine ar-ge çalışmalarını tamamlayarak Collaquin ve Nutroquin markaları ile tüm dünya pazarını hedeflemektedir. 

Gücünü aldığı Türk ekonomisine, güç katmayı kendisine hedef kabul eden Passion Drive Türkiye sektörünü tüm dünyada başarı ve gururla temsil edecektir.

COLLAQUIN & NUTROQUIN

Misyonumuz ve Vizyonumuz

İnsan sağlığı odaklı bir yaklaşım ile ileri teknolojiyi geleneksel yöntemler ve yenilikçi ürünlerle birleştirip, müşterilerinin yaşam kalitesini artırarak, değer yaratan ürünler sunmak.

1973 yılından beri sağlık sektöründe kazandığı bilgi, tecrübe ve teknolojinin ışığında gelecek yıllarda Türkiye’de tamamlayıcı sağlık ürünleri pazarını, Collaquin ve Nutroquin markalarıyla insanların yaşamlarının bir parçası haline getirmek.

İNSTAGRAM'DA BİZ

Kolajen üzerine her konuda bizden daha hızlı haber almak isterseniz takip etmeniz yeterli. Üstelik kampanyalarımıdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.